Průvodce výběrem
kompresních kalhot


Kompresní kalhoty  >  Kompresní kalhoty na hubnutí

Kompresní kalhoty na hubnutí

Kompresní kalhoty neslouží jen ke zvýšení sportovního výkonu, ale podporují i boj s obezitou.

Mezi mnoho účinků kompresního oblečení patří i podpora boje s obezitou. Kompresní prádlo totiž urychluje tlakem na svaly transport tuků z mezibuněčných prostor a zabraňuje jejich usazování.

Kompresní kalhoty se pak používají i ve zdravotnictví jako prevence a léčba obezity (především gynoidní, hruškovité), pomáhají formovat tvar těla a vyhlazují pokožku poškozenou celulitidou.

Využijte i vy úžasnou funkčnost kompresního oblečení a pořiďte si kvalitní kompresní kalhoty a další druhy kompresního oblečení.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 15. 10. 2012


Další novinky

Kompresní kalhoty - váš spojenec v efektivním cvičení

Kompresní kalhoty byly vynalezeny jako podpora sportovního výkonu. Proč je tedy nevyužít i při pravidelném domácím cvičení? Budete mít svaly v teple, lépe okysličené a mnohem rychleji se zregenerujete. A také minimalizujete riziko úrazu.

3. 8. 2016

Jak působí kompresní kalhoty na lymfatický systém?

Podle posledních lékařských výzkumů se hubnutí a tvarování postavy neobejde bez správné funkce lymfatického systému. Každý zájemce o zdravý životní styl by tak měl k racionální výživě a sportu přidat lymfodrenáže a nošení kompresního oblečení.

8. 7. 2016

6 hlavních výhod kompresních kalhot

Kompresní kalhoty mají celou řadu pozitivních účinků. Ne nadarmo patří i v roce 2016 mezi nejprodávanější kompresní oblečení.

18. 2. 2016

všechny novinky