Průvodce výběrem
kompresních kalhot


Kompresní kalhoty  >  Víte, že existují legíny proti celulitidě?

Víte, že existují legíny proti celulitidě?

Kompresní sportovní kalhoty mají řadu pozitivních účinků včetně anticelulitních, protože podporují fyziologický odtok lymfy, která odvádí z těla nečistoty.  

Dámy je tedy vyhledávají také jako perfektně vypracované legíny proti celulitidě, ať už se s jejími příznaky potýkají, nebo na ni chtějí prozatím působit preventivně. 

Porucha struktury kůže postihuje hlavně boky, stehna a hýždě. Výraznější se stává s postupujícím věkem. I mladé dívky včetně štíhlých modelek často objeví náznaky nevzhledných dolíčků, pokud palci a ukazováčky obou rukou přitlačí k sobě kůži na stehně. 

Kompresní kalhoty ke cvičení i léčbě

Ve všech stadiích celulitidy jsou ideálním pomocníkem právě kompresní legíny. Základem samozřejmě zůstává pravidelný pohyb, například běh, rychlá chůze, jízda na kole, brusle, plavání, tanec nebo tenis. 

Při řešení tohoto problému je důležitý také dostatečný pitný režim a jídelníček omezující na minimum tuky, cukr, sůl a bílou mouku.

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 11. 3. 2014


Další novinky

Kompresní kalhoty - váš spojenec v efektivním cvičení

Kompresní kalhoty byly vynalezeny jako podpora sportovního výkonu. Proč je tedy nevyužít i při pravidelném domácím cvičení? Budete mít svaly v teple, lépe okysličené a mnohem rychleji se zregenerujete. A také minimalizujete riziko úrazu.

3. 8. 2016

Jak působí kompresní kalhoty na lymfatický systém?

Podle posledních lékařských výzkumů se hubnutí a tvarování postavy neobejde bez správné funkce lymfatického systému. Každý zájemce o zdravý životní styl by tak měl k racionální výživě a sportu přidat lymfodrenáže a nošení kompresního oblečení.

8. 7. 2016

6 hlavních výhod kompresních kalhot

Kompresní kalhoty mají celou řadu pozitivních účinků. Ne nadarmo patří i v roce 2016 mezi nejprodávanější kompresní oblečení.

18. 2. 2016

všechny novinky