Průvodce výběrem
kompresních kalhot


Kompresní kalhoty  >  Víte, že existují legíny proti celulitidě?

Víte, že existují legíny proti celulitidě?

Kompresní sportovní kalhoty mají řadu pozitivních účinků včetně anticelulitních, protože podporují fyziologický odtok lymfy, která odvádí z těla nečistoty.  

Dámy je tedy vyhledávají také jako perfektně vypracované legíny proti celulitidě, ať už se s jejími příznaky potýkají, nebo na ni chtějí prozatím působit preventivně. 

Porucha struktury kůže postihuje hlavně boky, stehna a hýždě. Výraznější se stává s postupujícím věkem. I mladé dívky včetně štíhlých modelek často objeví náznaky nevzhledných dolíčků, pokud palci a ukazováčky obou rukou přitlačí k sobě kůži na stehně. 

Kompresní kalhoty ke cvičení i léčbě

Ve všech stadiích celulitidy jsou ideálním pomocníkem právě kompresní legíny. Základem samozřejmě zůstává pravidelný pohyb, například běh, rychlá chůze, jízda na kole, brusle, plavání, tanec nebo tenis. 

Při řešení tohoto problému je důležitý také dostatečný pitný režim a jídelníček omezující na minimum tuky, cukr, sůl a bílou mouku.

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 11. 3. 2014


Další novinky

6 hlavních výhod kompresních kalhot

Kompresní kalhoty mají celou řadu pozitivních účinků. Ne nadarmo patří i v roce 2016 mezi nejprodávanější kompresní oblečení.

18. 2. 2016

Na kolo nebo Nordic Walking v kalhotách Brubeck

Hebké a jemně kompresní tříčtvrťáky Brubeck ocení sportovkyně při veškerých letních aktivitách – cyklistice, běhu, severské chůzi, míčových hrách i horolezectví.

22. 4. 2014

všechny novinky