Průvodce výběrem
kompresních kalhot


Kompresní kalhoty  >  Na kolo nebo Nordic Walking v kalhotách Brubeck

Na kolo nebo Nordic Walking v kalhotách Brubeck

Hebké a jemně kompresní tříčtvrťáky Brubeck ocení sportovkyně při veškerých letních aktivitách – cyklistice, běhu, severské chůzi, míčových hrách i horolezectví.

Kalhoty jsou vyrobeny z dvouvrstvého úpletu, který dokáže zajistit termoizolaci a odvod potu směrem ven. Další výhodu představují ploché švy, šetrné k pokožce, a přizpůsobitelnost materiálu ženským tvarům. Proto se kalhoty Brubeck, vyráběné ve více barvách, hodí i pro běžné nošení.

Oblečení značky Brubeck

Značka Brubeck se už léta úspěšně specializuje na výrobu termo-aktivního sportovního oblečení, termoprádla jako spodní vrstvy a bavlněného funkčního prádla. Mezi hlavní přednosti těchto výrobků patří prodyšnost, odolnost proti pachu, dobrý odvod potu, udržení optimální tělesné teploty či schopnost chlazení. Pro tyto unikátní vlastnosti mají oblečení značky Brubeck v oblibě amatérští i profesionální sportovci.

 

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 22. 4. 2014


Další novinky

Kompresní kalhoty - váš spojenec v efektivním cvičení

Kompresní kalhoty byly vynalezeny jako podpora sportovního výkonu. Proč je tedy nevyužít i při pravidelném domácím cvičení? Budete mít svaly v teple, lépe okysličené a mnohem rychleji se zregenerujete. A také minimalizujete riziko úrazu.

3. 8. 2016

Jak působí kompresní kalhoty na lymfatický systém?

Podle posledních lékařských výzkumů se hubnutí a tvarování postavy neobejde bez správné funkce lymfatického systému. Každý zájemce o zdravý životní styl by tak měl k racionální výživě a sportu přidat lymfodrenáže a nošení kompresního oblečení.

8. 7. 2016

6 hlavních výhod kompresních kalhot

Kompresní kalhoty mají celou řadu pozitivních účinků. Ne nadarmo patří i v roce 2016 mezi nejprodávanější kompresní oblečení.

18. 2. 2016

všechny novinky