Průvodce výběrem
kompresních kalhot


Kompresní kalhoty  >  Tip na doplnění šatníku sportovkyně? Kompresní kalhoty

Tip na doplnění šatníku sportovkyně? Kompresní kalhoty

Dámské kompresní kalhoty patří mezi nejoblíbenější funkční oblečení této sezóny. Usnadňují totiž regeneraci svalů, pomáhají při léčbě celulitidy, gynoidní obezity a otoků. Tip na vánoční dárek!

Žádaný produkt z e-shopu inSPORTline, kompresní dlouhé kalhoty Newline Base, jsou nyní v akci za 849 korun. Tyto elastické legíny, určené pro běh, cyklistiku a fitness, jistě uvítá na Vánoce každá sportovkyně. Jsou nejen funkční, ale také velmi dobře vypadají – precizní střih doplňují reflexní pruhy po stranách.

Dámské dlouhé kalhoty Newline Base - kompresní

Z recenzí kompresních kalhot

V extrémních podmínkách je obzvlášť důležité, aby sportovní oblečení dokonale sedělo, krásně hřálo a dobře odvádělo pot.

Slečna Elis uvádí: „S kalhotami jsem naprosto spokojená. Perfektně padnou. Efekt je cítit i vidět. Nejdřív se mi zdála pořizovací cena vysoká, ale opravdu za to stojí. Vřele doporučuji koupi.

Další sportovkyně uvádí, že s úplně novými kompresními kalhotami Newline Base úspěšně absolvovala běžecké závody. A nakonec, ženám se samozřejmě líbí i to, že dělají pěkné nohy!

Sdílejte článek

Zveřejněno: 11. 11. 2014


Další novinky

6 hlavních výhod kompresních kalhot

Kompresní kalhoty mají celou řadu pozitivních účinků. Ne nadarmo patří i v roce 2016 mezi nejprodávanější kompresní oblečení.

18. 2. 2016

Na kolo nebo Nordic Walking v kalhotách Brubeck

Hebké a jemně kompresní tříčtvrťáky Brubeck ocení sportovkyně při veškerých letních aktivitách – cyklistice, běhu, severské chůzi, míčových hrách i horolezectví.

22. 4. 2014

všechny novinky