Průvodce výběrem
kompresních kalhot


Kompresní kalhoty  >  Kompresní běžecké kalhoty – pro nejlepší zážitek z běhu

Kompresní běžecké kalhoty – pro nejlepší zážitek z běhu

Kompresní běžecké kalhoty dokážou účinně odvést pot z těla a urychlit tlakem na svaly jejich regeneraci. Zvyšují tak sportovní výkon i celkový požitek z pohybových aktivit.

Unikátní střih a způsob šití kompresních kalhot se osvědčuje také při léčbě celulitidy, formuje postavu a podporuje lymfatický systém.

Největší výběr tohoto funkčního oblečení nabízí specializované obchody, například e-shop inSPORTline.Vybrat si zde můžete kompresní kalhoty značek Brubeck od 369 korun či Newline od 629 korun.

Dokonalé mikroklima i v chladném počasí

Speciálními funkcemi jsou vybaveny unisex kompresní běžecké kalhoty Iconic, které vyhledávají profesionální i amatérští sportovci. I v náročných podmínkách totiž udržují suchou pokožku, a protože těsně obepínají a zpevňují svaly, snižují také riziko úrazu. Dají se koupit rovněž tříčtvrteční a dlouhé.

V nejvyšší cenové kategorii tohoto oddělení e-shopu inSPORTline jsou výrobky značky Skins, zajišťující opravdu mimořádný komfort při všech druzích sportu i následné regeneraci.

Většina kompresních běžeckých kalhot je vybavena potřebnou zadní kapsičkou na drobnosti, která se uzavírá zipem. 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 16. 10. 2014


Další novinky

6 hlavních výhod kompresních kalhot

Kompresní kalhoty mají celou řadu pozitivních účinků. Ne nadarmo patří i v roce 2016 mezi nejprodávanější kompresní oblečení.

18. 2. 2016

Na kolo nebo Nordic Walking v kalhotách Brubeck

Hebké a jemně kompresní tříčtvrťáky Brubeck ocení sportovkyně při veškerých letních aktivitách – cyklistice, běhu, severské chůzi, míčových hrách i horolezectví.

22. 4. 2014

všechny novinky