Průvodce výběrem
kompresních kalhot


Kompresní kalhoty  >  6 hlavních výhod kompresních kalhot

6 hlavních výhod kompresních kalhot

Kompresní kalhoty mají celou řadu pozitivních účinků. Ne nadarmo patří i v roce 2016 mezi nejprodávanější kompresní oblečení.

Pořiďte si kvalitní kompresní kalhoty a těšte se z jejich hlavních předností:

  1. zvyšují sportovní výkon
  2. podporují regeneraci
  3. odvádějí pot od těla
  4. pomáhají zhubnout
  5. působí proti celulitidě
  6. podporují léčbu lymfatických obtíží

Kompresní kalhoty jsou populární zejména při rekreačním běhání. Dnes už právem náleží mezi moderní běžecké oblečení. Vybrat lze dámské, pánské, unisex, dlouhé, krátké či tříčtvrteční kompresní kalhoty. Doplňují je funkční podkolenky, návleky nebo punčochy. Běžci zaznamenali, že je toto funkční oblečení ochrání od bolestí nohou při výkonu, po něm i další den. A dokonce i na pražské dlažbě.

Kromě sportu se kompresní kalhoty uplatní i při cestování, protože jsou účinné i proti otékání končetin při dlouhém sezení. Pokud byste rádi někomu darovali oblečení a nevíte jaké, kompresními kalhotami se určitě trefíte!

Sdílejte článek

Zveřejněno: 18. 2. 2016


Další novinky

Kompresní kalhoty - váš spojenec v efektivním cvičení

Kompresní kalhoty byly vynalezeny jako podpora sportovního výkonu. Proč je tedy nevyužít i při pravidelném domácím cvičení? Budete mít svaly v teple, lépe okysličené a mnohem rychleji se zregenerujete. A také minimalizujete riziko úrazu.

3. 8. 2016

Jak působí kompresní kalhoty na lymfatický systém?

Podle posledních lékařských výzkumů se hubnutí a tvarování postavy neobejde bez správné funkce lymfatického systému. Každý zájemce o zdravý životní styl by tak měl k racionální výživě a sportu přidat lymfodrenáže a nošení kompresního oblečení.

8. 7. 2016

6 hlavních výhod kompresních kalhot

Kompresní kalhoty mají celou řadu pozitivních účinků. Ne nadarmo patří i v roce 2016 mezi nejprodávanější kompresní oblečení.

18. 2. 2016

všechny novinky